24 stycznia 2023

Foto Frankfurt Mallorca EU

Fotografia od Frankfurtu do Majorki

Odzyskiwanie danych jaka efektywność? i jakie są stawki.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Disk Drill 4 i Tenorshare UltData

Kiedy szukasz aplikacji do odzyskiwania danych na Androida, będziesz chciał znaleźć program, który może odzyskać utracone pliki. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka dostępnych opcji. Niektóre programy są darmowe, podczas gdy inne wymagają płatnej subskrypcji. W tym artykule porozmawiamy o Disk Drill 4 Android Data Recovery i Tenorshare UltData, dwóch popularnych płatnych aplikacjach, które obsługują ponad 6000 urządzeń.

Disk Drill 4 Android Data Recovery wymaga od użytkowników posiadania zrootowanego telefonu

To oprogramowanie może odzyskać utracone lub usunięte pliki z telefonu z systemem Android. Obsługuje również tryb USB Mass Storage, który pozwala mu uzyskać dostęp do partycji pamięci telefonu. Obsługuje smartfony Nexus, Samsung Galaxy i każdy tablet z Androidem. Rootowanie telefonu jest wymagane dla Disk Drill, ale oprogramowanie oferuje samouczki, aby przejść przez proces. Oferuje również porady i wskazówki dotyczące maksymalizacji współczynnika odzyskiwania.

Disk Drill to oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, które działa na pamięci wewnętrznej i zewnętrznych kartach pamięci. Może również uzyskać dostęp do zakorzenionego telefonu. Użytkownicy mogą odzyskać różne typy plików Androida za pomocą tego programu, w tym zdjęcia, filmy i dokumenty. Oprogramowanie obsługuje wiele urządzeń i funkcji, w tym odzyskiwanie usuniętych danych do 500 MB. W zależności od urządzenia, Disk Drill może również naprawić problemy z USB i zewnętrznymi kartami pamięci.

Ten program do odzyskiwania danych z Androida działa tylko na komputerach Mac i nie można go uruchomić w systemie Windows. Co więcej, wymaga pełnego dostępu do dysku telefonu, zanim będzie można go uruchomić. Gdy masz już dostęp do całego dysku, możesz odzyskać wszystkie rodzaje danych Androida, w tym wiadomości, kontakty i dzienniki połączeń. Może nawet odzyskać informacje z zegarków Android Wear.

Oprogramowanie ma bardzo wysoki wskaźnik sukcesu i jest bezpieczny w użyciu. Oferuje opcję podglądu, która pozwala filtrować dane, które chcesz odzyskać. Posiada również dwa tryby skanowania, aby uzyskać dane, których potrzebujesz. Ale najlepiej jest rootować swój telefon pierwszy, przed użyciem go. Jeśli nie jesteś pewien, jak to zrobić, oprogramowanie zapewni samouczek.

Tenorshare UltData obsługuje ponad 6000 różnych urządzeń

Tenorshare UltData to jedno z najlepszych dostępnych obecnie narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android. Dzięki szerokiemu wsparciu dla ponad 6000 urządzeń, może pomóc odzyskać wszystko, od historii połączeń i zdjęć po pliki wideo i audio. Ponadto, jest w stanie odzyskać dane WhatsApp i więcej. Ta aplikacja może pomóc Ci odzyskać dane w każdej sytuacji, w tym spowodowane awarią dysku twardego, atakiem wirusa, a nawet przypadkowym usunięciem.

Tenorshare UltData jest dostępny w dwóch wersjach: na iOS i Androida. Każda z wersji oferuje podobny zestaw funkcji. Obie wersje pozwalają na odzyskanie danych z iCloud lub kopii zapasowych i mogą przywrócić pliki nawet jeśli zostały usunięte. Obie wersje programu są kompatybilne z ponad 6000 urządzeń.

Interfejs użytkownika jest czysty i łatwy w nawigacji. Użytkownicy mogą łatwo wybrać typ plików, które chcą utworzyć kopię zapasową, i wybrać ustawienie wstępne na podstawie formatu, którego szukają. Po wybraniu ustawienia wstępnego aplikacja przeskanuje pliki i rozpocznie proces tworzenia kopii zapasowej z maksymalną prędkością. Tenorshare UltData pozwala również użytkownikom na przeniesienie prywatnych zdjęć na komputer bez konieczności znajomości jakichkolwiek terminów technicznych.

UltData for Android może również odzyskać usunięte zdjęcia z telefonów z systemem Android bez rootowania. Ma również możliwość przywrócenia usuniętych wiadomości WhatsApp, danych aplikacji WhatsApp Business i danych WeChat. Z ponad 6000 różnych modeli urządzeń obsługiwanych, UltData jest potężnym narzędziem do odzyskiwania danych dla użytkowników Androida. Może odzyskać utracone lub usunięte dane na wszystkich głównych urządzeniach z systemem Android, w tym flagowych smartfonach i tabletach.

Jako największy producent oprogramowania do odzyskiwania danych dla iOS i Androida, Tenorshare poświęca się dostarczaniu użytkownikom najlepszego oprogramowania na rynku. Stale aktualizuje swoje oprogramowanie i dodaje nowe funkcje. Firma oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oferuje indywidualne i biznesowe oferty oparte na aktualizacjach urządzeń.

FoneLab

FoneLab Android Data Recovery to program, za pomocą którego można odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Program ten obsługuje różne typy plików, w tym zdjęcia, wideo i audio. Odzyskuje również kontakty, historię połączeń i inne dane z urządzeń z systemem Android. Narzędzie dostępne jest w formie darmowej wersji próbnej lub licencji, która daje pełny dostęp. Może odzyskać dane bez nadpisywania oryginalnych danych i pozwala na podgląd odzyskanych plików przed sfinalizowaniem procesu odzyskiwania.

Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze, posiada przyjazny UI. Może przywrócić utracone dokumenty, kontakty, audio i wideo. Użytkownicy mogą również odzyskać zawartość tekstową i załączniki do wiadomości. Aplikacja wymaga wolnego dysku twardego i 2 GB pamięci RAM do uruchomienia. Program posiada również 100% politykę bezpieczeństwa.

FoneLab android data recovery to przydatne narzędzie do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z urządzeń z systemem Android, ale ma pewne wady. Wymaga rootowania urządzenia, zanim zacznie działać, a proces skanowania może się nie powieść bez ostrzeżenia. Ponadto jego wskaźnik sukcesu i szybkość skanowania są niewiarygodne. Inną poważną wadą jest to, że nie jest wolny. Musisz uiścić opłatę, zanim będzie działać na Twoim urządzeniu. Kolejną wadą jest to, że darmowa wersja próbna może zawierać wirusy.

Jedną z głównych cech odzyskiwania danych FoneLab Android jest jego zdolność do odzyskiwania danych z prawie każdego rodzaju urządzenia z systemem Android. Ma również możliwość odzyskania plików multimedialnych z kamery i nagrań głosowych. Możesz również utworzyć kopię zapasową ważnych danych na urządzeniu z systemem Android za pomocą tego programu. Możesz również użyć FoneLab do przywrócenia usuniętych plików multimedialnych z karty SIM.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych FoneLab Android pozwala odzyskać zdjęcia, filmy, muzykę, kontakty i kopie zapasowe iCloud. Obsługuje również przywracanie mediów z iTunes i może przywrócić uszkodzone iPhone’y. Oprócz Androida, oprogramowanie do odzyskiwania danych FoneLab Android działa na iPhone’ach, iPadach i komputerach z systemem Windows.

FoneLab Android Data Recovery obsługuje również odzyskiwanie plików multimedialnych i usuniętych danych z kart SD. Jest kompatybilny z ponad 6.000 urządzeń z systemem Android, więc może uratować Cię przed utratą cennych informacji. Aiseesoft FoneLab Android Data Recovery to doskonałe narzędzie do odzyskiwania danych, które pozwala odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzenia z systemem Android. Obsługuje również większość marek urządzeń z systemem Android, w tym Samsung, LG, Sony, Sharp i inne.

AirMobiSaver dla Androida jest aplikacją płatną

Możliwe jest odzyskanie utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Utrata danych może nastąpić z wielu powodów, w tym awarii urządzenia, przypadkowego usunięcia, wirusów i problemów z kartą SD. Na szczęście istnieje wiele narzędzi, które pomogą Ci odzyskać utracone dane, od kontaktów do zdjęć po wiadomości SMS. Niektóre z tych programów pozwalają nawet eksportować dane w różnych formatach, w tym HTML i VCF.

AirMobiSaver dla Androida jest znany ze swoich funkcji i odzyskuje szeroką gamę plików. Obsługuje wszystkie główne urządzenia z systemem Android. Proces odzyskiwania jest szybki i bezbolesny, pozwala na podgląd danych przed próbą ich odzyskania. Działa nawet na mocno zmienionych plikach, co oznacza, że jest to doskonała opcja do przywracania danych z uszkodzonego urządzenia.

Możesz również spróbować EaseUS MobiSaver dla Androida, który jest darmową aplikacją. Działa na wielu różnych urządzeniach z systemem Android i odzyskuje dane w trzech prostych krokach. Obsługuje ponad 6000 urządzeń i może nawet wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. Obsługuje również odzyskiwanie z uszkodzonych kart SD i jest kompatybilny z urządzeniami Samsung.

EaseUS MobiSaver for Android to darmowa aplikacja do odzyskiwania danych z systemu Android, która pozwala odzyskać usunięte pliki bezpośrednio na urządzenie. Aplikacja ta obsługuje większość popularnych marek telefonów, w tym Samsung, LG i HTC. Oprogramowanie pozwala również na podgląd usuniętych plików przed ich odzyskaniem. To oprogramowanie nie wymaga dostępu root.

AirMobiSaver dla Androida to kolejna doskonała płatna aplikacja do odzyskiwania danych androidowych. Ta aplikacja może odzyskać utracone kontakty i wiadomości. Pozwala również eksportować odzyskane pliki do komputera. Jednak należy uważać, aby nie zapisać odzyskane pliki na urządzeniu z systemem Android. Może to doprowadzić do nadpisania utraconych danych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]