19 stycznia 2023

Foto Frankfurt Mallorca EU

Fotografia od Frankfurtu do Majorki

Odzyskiwanie danych jako kierunek przedsiębiorstwa po uszkodzeniu.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać usunięte i utracone pliki z urządzeń z systemem Android

Jeśli usunąłeś ważne dane ze swojego telefonu z Androidem, powinieneś przestać go używać i zapisać pliki jako kopię zapasową, zanim zaczniesz go ponownie używać. Powodem tego jest to, że nowe dane mogą nadpisać usunięte pliki. Może się to zdarzyć, gdy nagrywasz filmy, instalujesz nowe aplikacje lub pobierasz rzeczy. To dlatego niektórzy użytkownicy Androida skarżą się, że ich dane są trwale utracone.

RecoverGo

RecoverGo android data recovery software jest łatwy w użyciu i nie wymaga wiedzy technicznej, aby odzyskać usunięte i utracone pliki z urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie może przywrócić różne typy danych, w tym pliki muzyczne i wideo, wiadomości tekstowe, zdjęcia, bazy danych i wiadomości e-mail. Gdy oprogramowanie wykryje urządzenie, rozpocznie skanowanie pamięci urządzenia. Po zakończeniu skanowania użytkownicy mogą wybrać pliki, które chcą przywrócić. Oprogramowanie jest całkowicie bezpieczne i nie wymaga zakorzenienia ani wiedzy specjalistycznej.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych android RecoverGo może odzyskać utracone dane z pamięci wewnętrznej urządzenia lub karty SD. Oprogramowanie jest przyjazne dla użytkownika i pozwala na podgląd danych przed ich przywróceniem. Program posiada również bezbłędny tryb odzyskiwania danych. Użytkownicy RecoverGo Android chwalili łatwy w użyciu interfejs aplikacji i intuicyjne opcje odzyskiwania.

Po włączeniu trybu debugowania USB na Androidzie, możesz rozpocząć odzyskiwanie usuniętych plików. Oprogramowanie działa zarówno na urządzeniach zrootowanych, jak i niezrootowanych. Obsługuje również wszystkie typy plików, w tym te z kart SD. Jeśli używasz RecoverGo, możesz odzyskać usunięte dane w zaledwie 3 krokach.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych z androida RecoverGo działa z ponad 11 typami plików. Może znaleźć usunięte zdjęcia, kontakty, filmy i więcej, i odzyskać je z telefonu z Androidem. RecoverGo jest w 100% bezpieczny i ma wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania. Oferuje również opcję tworzenia kopii zapasowych pamięci wewnętrznej telefonu za pomocą karty SD.

RecoverGo Android wspiera również odzyskiwanie usuniętych wiadomości WhatsApp, w tym danych WhatsApp Business. Użytkownicy mogą wybierać spośród różnych typów danych, w tym plików tekstowych, audio, wideo i obrazów. Program posiada również tryb podglądu, więc użytkownicy mogą podejrzeć zawartość swojego telefonu przed jej odzyskaniem. Ponadto oprogramowanie RecoverGo Android do odzyskiwania danych jest kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi Android, w tym iOS i Android.

MiniTool Mobile Recovery

Jeśli usunąłeś jakiekolwiek dane ze swojego telefonu z systemem Android, możesz użyć MiniTool Mobile Recovery, aby je odzyskać. To narzędzie jest całkowicie darmowe i ma łatwy w użyciu interfejs. Pochodzi również z ograniczoną ilością danych, które może odzyskać. Jeśli jednak straciłeś dużo danych, oprogramowanie będzie w stanie pomóc Ci przywrócić je do pierwotnego stanu.

MiniTool Mobile Recovery for Android posiada dwa moduły do odzyskiwania danych. Moduł Recover from Phone jest dostępny tylko dla zrootowanych urządzeń. Aby uzyskać lepsze skanowanie pamięci wewnętrznej, musisz najpierw zakorzenić swoje urządzenie. Moduł Recover from SD-Card jest dostępny również dla zakorzenionych urządzeń.

MiniTool Mobile Recovery for Android to darmowe narzędzie, które może przywrócić dane z telefonów i tabletów z systemem Android. Użytkownicy mogą pobrać oprogramowanie z oficjalnej strony internetowej. Może odzyskać do 1GB danych za darmo. Aplikacja może być używana do odzyskiwania plików z kart SD i pamięci wewnętrznej. Obsługuje również różne typy danych.

Oprócz odzyskiwania usuniętych plików z kart SD i pamięci wewnętrznej, oprogramowanie pozwala również użytkownikom odzyskać pliki z zakorzenionych urządzeń z systemem Android. Ponadto użytkownicy mogą również wyodrębnić dane z kopii zapasowych iTunes i iCloud. Jest również dostępny dla urządzeń opartych na systemie Windows. Możesz pobrać wersję próbną za darmo.

MiniTool Mobile Recovery for Android to jedna z najpopularniejszych i wszechstronnych aplikacji do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Oferuje bezpłatną wersję próbną i pozwala użytkownikom odzyskać do 10 plików za każdym razem. Obsługuje również dużą liczbę typów danych, w tym zdjęcia, kontakty, załączniki WhatsApp, dokumenty i filmy.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to świetny program do odzyskiwania plików dla urządzeń z systemem Android. Jest w stanie odzyskać usunięte pliki i ma prosty trzyetapowy proces ich odzyskiwania. Możesz wypróbować oprogramowanie, pobierając bezpłatną wersję próbną. Oprogramowanie jest bezpieczne w użyciu i wolne od wirusów i błędów.

EaseUS MobiSaver to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android, które posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Obsługuje odzyskiwanie wszystkich rodzajów plików i jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android. Jest również kompatybilny z kartami SD. Oprogramowanie do odzyskiwania danych ma również funkcje, które pozwalają wybrać pliki do odzyskania i edytować je po odzyskaniu.

Kolejną zaletą EaseUS MobiSaver jest jego przystępność. Możesz go pobrać za darmo, a także możesz skorzystać z pełnej wersji za 40 dolarów. Jak w przypadku wszystkich produktów EaseUS, otrzymasz dożywotnie aktualizacje za darmo. Dzięki bezpłatnej wersji próbnej możesz przetestować wydajność programu do odzyskiwania danych, łatwość obsługi i niezawodność.

Kolejną świetną funkcją EaseUS MobiSaver jest możliwość odzyskiwania danych z kopii zapasowych iTunes. Wystarczy, że zainstalujesz program na komputerze, na którym przechowujesz kopie zapasowe, a aplikacja automatycznie wykryje kopie zapasowe. Wybierz kopię zapasową i kliknij przycisk „Recover”, aby wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Dzięki potężnym możliwościom odzyskiwania danych przez EaseUS MobiSaver, odzyskanie potrzebnych danych z urządzenia z systemem Android jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Oprogramowanie jest kompatybilne z większością popularnych marek urządzeń z systemem Android i może przywrócić utracone dane w wielu różnych formatach plików. Program pomaga również odzyskać usunięte dokumenty i zdjęcia z różnych formatów.

Wiertło tarczowe

Jeśli potrzebujesz odzyskać dane z systemu Android, Disk Drill jest narzędziem dla Ciebie. To potężne narzędzie pozwala na dostęp do partycji pamięci telefonu i obsługuje różne formaty plików. Działa ze smartfonami Nexus, smartfonami Samsung Edge i Galaxy oraz każdym tabletem z Androidem. Będziesz musiał rootować swoje urządzenie, ale Disk Drill prowadzi Cię przez ten proces i pozwala uzyskać maksymalną stopę odzysku.

Po zainstalowaniu Disk Drill dla Androida, podłącz urządzenie do komputera przez USB. Następnie przejdź do ekranu głównego aplikacji i wybierz „Odzyskiwanie danych”. Spowoduje to wykrycie urządzenia i wyświetli monit o wybranie plików, które chcesz odzyskać. Gdy to zrobisz, oprogramowanie rozpocznie skanowanie.

Możesz również pobrać Disk Drill dla Androida ze strony dewelopera. Po zainstalowaniu będziesz musiał odblokować telefon i włączyć debugowanie USB. Można to zrobić, stukając siedem razy w pole „Build Number”. Możesz również włączyć Opcje Dewelopera później, przechodząc do Ustawienia > Opcje Dewelopera. Będziesz także potrzebował zrootowanego urządzenia, aby użyć Disk Drill dla Androida. Aby rootować urządzenie, będziesz musiał przyznać aplikacji pozwolenie na rootowanie.

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważny plik lub dokument na urządzeniu z systemem Android, Disk Drill pomoże Ci go odzyskać. Przywróci również usunięte zdjęcia, filmy i obrazy. Program jest łatwy w użyciu i może przywrócić dane z resetu fabrycznego lub dysku twardego. Pozwala również na dostęp do zakorzenionej pamięci masowej urządzeń z systemem Android. Dzięki tej funkcji Disk Drill będzie mógł uzyskać dostęp do zakorzenionej pamięci wewnętrznej urządzenia z systemem Android lub karty SD. Algorytmy odzyskiwania danych tej aplikacji są niezawodne i nastawione na jakość.

Narzędzie to dostępne jest zarówno w wersji darmowej, jak i premium. Darmowa wersja pozwala sprawdzić, czy oprogramowanie działa z urządzeniem Android i odzyskać usunięte pliki.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]