19 stycznia 2023

Foto Frankfurt Mallorca EU

Fotografia od Frankfurtu do Majorki

Odzyskiwanie danych w korzystna recepta.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Odzyskaj skasowane pliki z Android Data Recovery

Jeśli chodzi o odzyskiwanie usuniętych plików z urządzeń z systemem Android, z pewnością ucieszy Cię fakt, że dostępnych jest kilka darmowych i płatnych opcji. Te programy to iPubsoft Android Data Recovery, Tenorshare Android Data Recovery i RecoverGo. Zanim pobierzesz jeden z nich, pamiętaj, aby sprawdzić jego historię wersji, aby zobaczyć, jakie aktualizacje są dostępne.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Jeśli usunąłeś jakiś plik, być może zastanawiasz się, jak go odzyskać. Cóż, dzięki odpowiedniej aplikacji możesz to zrobić z łatwością. Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może odzyskać usunięte pliki. Program może odzyskać usunięte pliki, które zostały utracone z różnych przyczyn, w tym wirusów, rootowania i aktualizacji.

Może również odzyskać usunięte kontakty, historię połączeń, zdjęcia i filmy. Może nawet przywrócić dokumenty. Oprogramowanie może pracować na wszystkich urządzeniach z systemem Android i może odzyskać usunięte dane z różnych formatów. Oto niektóre z najczęstszych typów danych, które można przywrócić za pomocą tego oprogramowania:: wiadomości tekstowe zawierające nazwę, numer telefonu i szczegółową treść. Może również odzyskać kontakty z karty SD.

Odzyskiwanie danych z systemu Android to prosty proces, który obejmuje kilka prostych kroków. Oprogramowanie skanuje w poszukiwaniu utraconych plików i dokumentów, odzyskuje je i pozwala na ich podgląd za darmo. Działa z różnymi markami telefonów i sieciami, w tym Samsung, LG i więcej. Nie musisz znać żadnej wiedzy technicznej, aby korzystać z oprogramowania.

Oprogramowanie ma wiele funkcji, aby dostosować się do różnych potrzeb użytkowników. Szybkość procesu odzyskiwania jest kluczową kwestią. Oprogramowanie musi być wystarczająco szybkie, aby odzyskać utracone pliki, ale powinno być również kompatybilne z Twoim smartfonem z systemem Android. Powinno być również w rozsądnej cenie, więc nie wydasz więcej pieniędzy niż możesz sobie pozwolić. Interfejs użytkownika oprogramowania powinien być również na tyle prosty, aby osoba nietechniczna mogła z niego korzystać.

Po pobraniu programu do odzyskiwania danych, podłącz urządzenie z systemem Android, aby rozpocząć skanowanie. Program wykryje Twoje urządzenie i pokaże Ci odzyskane dane według typu. Gdy zakończy skanowanie, możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Możesz również wybrać określony folder, w którym chcesz zapisać odzyskane dane. Po zakończeniu procesu, można wyeksportować dane do formatu VCF lub HTML.

Kiedy usunąłeś dane na swoim urządzeniu z systemem Android, warto szybko i łatwo je przywrócić za pomocą darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych na Androida. Narzędzia te są szybkie, bezpieczne i łatwe w użyciu. Nie przenoszą one również wirusów ani innego złośliwego oprogramowania, które może wykraść Twoje dane osobowe.

iPubsoft Android Data Recovery

iPubsoft Android Data Recovery to narzędzie do odzyskiwania danych dla systemu Windows, które może odzyskać usunięte lub utracone dane z telefonu z systemem Android. Zapewnia również, że pliki pozostają w formacie do odczytu, więc nie musisz się martwić o formatowanie telefonu. Może przywrócić dane z wielu różnych marek telefonów z systemem Android.

Program działa poprzez analizę zawartości urządzenia z systemem Android w celu zlokalizowania usuniętych plików lub utraconych danych. Pozwala również odzyskać pliki audio i wideo. Co więcej, może również odzyskać SMS-y i kontakty. Stąd iPubsoft Android Data Recovery to cenne narzędzie, w które powinieneś zainwestować, jeśli straciłeś ważne dane na swoim urządzeniu z Androidem.

Program dostępny jest w różnych edycjach. Edycję dla komputerów Mac można kupić z 66% zniżką. Jest ona dostępna za pośrednictwem Cleverbridge i 2Checkout. Pozostałe edycje można również zakupić w Ipubsoft. Firma oferuje również różne kupony na różne edycje. Ten kupon jest ważny do 22 października.

Możesz również użyć iPubsoft Android Desktop Manager do zarządzania zawartością Androida na komputerze. Dzięki temu oprogramowaniu możesz tworzyć kopie zapasowe urządzeń z Androidem na komputerze i łatwo je przywracać w przypadku ich utraty. Możesz nawet przenieść zawartość z jednego urządzenia na drugie.

Inną przydatną cechą tego programu jest jego zdolność do odzyskiwania utraconych lub usuniętych kontaktów z telefonów z systemem Android. To narzędzie ma inteligentny algorytm Scan, który jest w stanie znaleźć utracone pliki szybko i dokładnie. Pozwala również na podgląd plików przed ich odzyskaniem. Program jest kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami z systemem Android.

Tenorshare Android Data Recovery

Tenorshare Android Data Recovery to kompleksowy program, który działa z prawie wszystkimi telefonami z systemem Android, w tym najnowszymi modelami. Umożliwia podgląd utraconych danych, wybór konkretnych plików do odzyskania, a nawet przywrócenie utraconych danych do plików kopii zapasowych. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje dane są możliwe do odzyskania, możesz postępować zgodnie z przewodnikiem Tenorshare, aby się dowiedzieć.

To oprogramowanie jest kompatybilne zarówno z telefonami i tabletami z systemem Android, jak i może być zainstalowane na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Aby zainstalować oprogramowanie, pobierz plik instalacyjny i uruchom go. Po zakończeniu procesu instalacji możesz uruchomić program i wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Gdy oprogramowanie wykryje pliki, rozpocznie wyszukiwanie brakujących informacji.

Jest on dostępny zarówno w wersji darmowej jak i płatnej. Wersja darmowa nie wykonuje odzyskiwania danych, ale pozwala na podgląd utraconych plików. Program można wypróbować bezpłatnie przez 30 dni. Możesz jednak zakupić licencję, jeśli chcesz odzyskać wszystkie swoje dane. Program jest dostarczany z centrum obsługi klienta, które może pomóc w przypadku jakichkolwiek problemów z oprogramowaniem. Ponadto, można również sprawdzić jego stronę FAQ, aby uzyskać wskazówki dotyczące korzystania z programu i rozwiązywania wszelkich błędów, które mogą się pojawić.

Aplikacja wyposażona jest w kilka funkcji, dzięki którym proces odzyskiwania utraconych lub skasowanych danych staje się dziecinnie prosty. Interfejs jest intuicyjny i obsługuje wiele formatów plików. Program współpracuje z telefonami i tabletami z systemem Android wszystkich producentów, w tym z najnowszymi i najpopularniejszymi modelami. Pozwala również na podgląd i wybór danych przed ich odzyskaniem. Ponadto Tenorshare Android Data Recovery może odzyskać utracone dane w wielu formatach, w tym filmy, zdjęcia, dokumenty i dokumenty PDF.

Oprogramowanie obsługuje większość typów danych Androida i ma wysoki wskaźnik sukcesu w porównaniu z konkurentami. Jednak zajmuje dużo czasu, aby skanować i czasami zatrzymuje skanowanie z jakiegoś powodu. Chociaż może odzyskać wiele danych z uszkodzonych urządzeń z systemem Android, ma kilka wad. Użytkownicy powinni najpierw sprawdzić, czy ich urządzenie jest zakorzenione. Jeśli jest, oprogramowanie zaoferuje najlepsze wyniki.

RecoverGo

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub straciłeś pliki na swoim telefonie z Androidem, możesz je teraz odzyskać za pomocą RecoverGo Android data recovery. To narzędzie może odzyskać prawie każdy typ pliku z twojego telefonu z Androidem. Po pierwsze, musisz włączyć telefon w tryb debugowania USB. Możesz znaleźć to ustawienie w menu opcji deweloperskich.

Obsługuje większość formatów plików, w tym zdjęcia, kontakty, wiadomości WhatsApp i filmy. Może również odzyskać pliki z karty SD i pamięci wewnętrznej Androida. Oprogramowanie ma prosty i intuicyjny interfejs, dzięki czemu każdy może z niego korzystać. Możesz wyświetlić podgląd swoich danych i wybrać te, które chcesz przywrócić.

RecoverGo Android jest jednym z najlepszych narzędzi do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Jest przeznaczony do odzyskiwania usuniętych plików z karty SD lub pamięci wewnętrznej. Jest w 100% bezpieczny w użyciu i ma wysoki wskaźnik sukcesu. Program pozwala również na podgląd plików przed odzyskaniem, aby upewnić się, że są one możliwe do odzyskania.

Obsługuje 11 różnych typów plików na ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Przywraca również dane z uszkodzonych telefonów. Oprogramowanie może nawet pracować na pudełkach telewizyjnych i tabletach z Androidem. Nie może jednak naprawić telefonu, jeśli nie chce się włączyć. Oprogramowanie ma projekt UI, który jest łatwy w nawigacji i automatycznie rozpoznaje urządzenie podłączone do komputera. Ponadto chroni Twoją prywatność, nie nadpisując żadnego z plików, które odzyskuje.

RecoverGo Android data recovery jest jedną z najlepszych opcji, jeśli twój telefon został uszkodzony lub stracił dane. Pomaga odzyskać usunięte lub utracone dane z każdego typu pliku i działa nawet wtedy, gdy ekran urządzenia jest pęknięty lub rozbity. Program działa z różnymi formatami plików i obsługuje komputery z systemem Windows i Linux. Kolejną zaletą RecoverGo Android data recovery jest to, że pozwala eksportować odzyskane dane w formacie html.

Inną opcją jest oprogramowanie Tenorshare Android Data Recovery. Oferuje te same usługi co RecoverGo Android, ale obsługuje też więcej urządzeń z Androidem. Działa zarówno na urządzeniach niezakorzenionych, jak i zakorzenionych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]